PrimaNota.ru - самый крупный в мире бесплатный архив песенных текстов, аккордов, табулатур и нот


Kenge Shqip - Elvana Gjata - Love Me - аккорды и текст, видео

Регистрация Запомнить меня
Войти через:  Facebook Google Twitter Vk Yandex Mail.ru

Kenge Shqip - Elvana Gjata - Love Me - аккорды и текст, видео

Печатать
Просмотров: 250
Новый альбом группы 'Черный Кузнец' по культовому сериалу 'Сверхъестественное'!
Elvana Gjata - Love Me
Kenge Shqip
NO CAPO - CAPO 4 - CAPO 6
D#m   - Bm   - Am
C#   - A   - G
B    - G   - F
G#m   - Em   - Dm

Strofa
D#m      C#
Nuk du tjetër, nuk du tjetër 
B
je vetem ti je 
C#             D#m
zemrën edhe shpirtin tim e ke
D#m     C# 
jetës time, jetës time 
B
ti kuptim i dhe 
C#              D#m
nuk bëjmë dot pa njëri-tjetrin ne 

Pre - chorus
G#m
Se më je, më je, më je ti 
D#m
çdo ndjesi për mua je ti 
C# 
ti gjithmonë pranë vetes 
   D#m
do më kesh 
G#m
mjafton vetëm të më duash 
D#m
dhe sa herë të ma thuash 
C#
do ta them njësoj
      G#m C# 
dhe unë çdo herë 

REF. 2x:
D#m 
Love me, Love me 
D#m
Love me, Love me 
G#m
Love me, Love me 
B  C#
Aaa aaaa

Strofa
D#m      C#
Nuk du tjetër, nuk du tjetër 
B
je vetem ti je 
C#             D#m
zemrën edhe shpirtin tim e ke
D#m     C# 
jetës time, jetës time 
B
ti kuptim i dhe 
C#              D#m
nuk bëjmë dot pa njëri-tjetrin ne 
 
G#m
Sa më njeh, më njeh, më njeh ti 
D#m
jam me ty aty ku je ti 
C#         D#m
s'do të them adio asnjëherë 
G#m
Sa herë unë të kam lënduar 
D#m
prapë unë të kam shëruar 
C#           G#m C#
dashuria ndodh vetëm një herë 

REF. 4x: 
D#m 
Love me, Love me 
D#m
Love me, Love me 
G#m
Love me, Love me 
B  C#
Aaa aaaa
Добавлено: 23.03.2016
Другие материалы по этой песне:
 • Аккорды и текст

Страница создана 23.03.2016
http://primanota.ru/kenge-shqip/elvana-gjata-love-me-chords.htm
Привет, Гость.
Предлагаем пройти революционный курс по гитаре.
Подарок от PrimaNota.Ru, забирай!