PrimaNota.ru - самый крупный в мире бесплатный архив песенных текстов, аккордов, табулатур и нот


Yll Limani - Lart Mbi Yje - аккорды и текст, видео

Регистрация Запомнить меня
Войти через:  Facebook Google Twitter Vk Yandex Mail.ru

Yll Limani - Lart Mbi Yje - аккорды и текст, видео

Печатать
Просмотров: 116
Уроки эстрадного вокала в Санкт-Петербурге
Lart Mbi Yje
Yll Limani
 Capo 1 fret. For strumming patern contact me
The rest of the song is the same

Tabbed by:DRIO ORA(Driant Sahatqija)

 C                 G
Të kanë lënduar të kanë vrarë, 
                   Am     
Të kanë gënjyer të kanë sharë 
                    F     
Sa netë pa gjumë me lot në sy
  C                     G 
Të premtuan dashurinë e te
              Am
 falën tradhëtinë 
   F                   C
Sa plagë në zemër i ke marr? 
                         G
Më jep një shanc , më jep një shpresë 
                  Am
E kurrë më vetëm nuk do jesh
   F                   C 
Ditët pa të, me re me shi 
                  G
Le të jemi të pa ndarë 
                   Am
Ky qytet le të digjet zjarr 
  F                     C
Kur të na shohin ne bashkë ! 
                G
Le të jemi bashkë 
             Am
Le të ikim larg 
             F
Le të jemi vetëm unë dhe ti 
 C            G
Le të jemi bashkë 
              Am
Le të ngjitemi lart 
              F
Lart mbi yje vetëm unë dhe ti
Добавлено: 05.06.2016
Другие материалы по этой песне:
 • Аккорды и текст

Страница создана 05.06.2016
http://primanota.ru/yll-limani/lart-mbi-yje-chords.htm
Привет, Гость.
Предлагаем пройти революционный курс по гитаре.
Подарок от PrimaNota.Ru, забирай!