PrimaNota.ru - самый крупный в мире бесплатный архив песенных текстов, аккордов, табулатур и нот


Vedat Ademi - Me Mashtruan Syte - аккорды и текст, видео

Регистрация Запомнить меня
Войти через:  Facebook Google Twitter Vk Yandex Mail.ru

Vedat Ademi - Me Mashtruan Syte - аккорды и текст, видео

Печатать
Просмотров: 87
Уроки эстрадного вокала в Санкт-Петербурге
Me Mashtruan Syte
Vedat Ademi
Vedat Ademi- Me mashtruan syte

Am   F        Am
Shikimi yt zuri vend në zemër 
Am         G         Am
Zuri rrenje thellë tani jo se shkul me dot 
C      G          Am
Zuri brenda meje një ndjenjë pa emër 
F         G      Am
Që shumë lehtë ti e braktise sot 
Am   F        Am
Më bëre të dua duke e ditur 
Am    G         Am
Që dhe ti ndjeje dicka për mua
C      G          Am
Më le në prag të zemrës duke pritur
F         G      Am
Të dëgjoja zërin duke thënë të dua 

(Ref. 2x)
C      G  Am     F 
Gënjeshtare je, genjejnë ata sy
C      G  Am     F 
Përse nuk më the, luaj dhe unë me ty
C      G  Am     F 
Por dhe ti gaboje, gënjeje veten tënde .... 

Shikimi yt zuri vend në zemër...

(Ref. 2x) 
C      G  Am     F 
Gënjeshtare je, genjejnë ata sy
C      G  Am     F 
Përse nuk më the, luaj dhe unë me ty 
C      G  Am     F 
Por dhe ti gaboje, gënjeje veten tënde .... 

Shikimi yt zuri vend në zemër..Vazhdimi eshte njesoj.
Добавлено: 19.07.2015
Вам также может быть интересно:
Другие материалы по этой песне:
 • Аккорды и текст

Страница создана 19.07.2015
http://primanota.ru/vedat-ademi/me-mashtruan-syte-chords.htm
Привет, Гость.
Предлагаем пройти революционный курс по гитаре.
Подарок от PrimaNota.Ru, забирай!