PrimaNota.ru - самый крупный в мире бесплатный архив песенных текстов, аккордов, табулатур и нот


Misc Unsigned Bands - Veda Ademi - Koha Skthehet - аккорды и текст

Регистрация Запомнить меня
Войти через:  Facebook Google Twitter Vk Yandex Mail.ru

Misc Unsigned Bands - Veda Ademi - Koha Skthehet - аккорды и текст

Печатать
Просмотров: 108
Новый альбом группы 'Черный Кузнец' по культовому сериалу 'Сверхъестественное'!
Veda Ademi - Koha Skthehet
Misc Unsigned Bands
Am  C   G       F
Jooo se di, si ikën shkuan kaq shume vite
Am  C  G          F
Përsëri, dhe sot ti fle në zemrën time
Am C  G             F    F
Un e di, e padukshme ësht ajo që ndjej.. ajo që ndjej

       C
Një ditë që bosh vjen
       G
Dhe un nuk jam me ty
       Am
Një ditë që koha s'kthen
        F
Dhe un të dua ty
      Am
Për mua je ti 
         G
Nuk ka më tjetër vend
  F
jooooo
 
Am   C  G          F  
Eci vetëm, dhe pas më ndjek veç hija ime
Am   C  G          F
Dhe kudo, në ketë qytet gjej veç kujtime 
Am   C     G              F    F         
Prap ti mbledh, dhe vizatoj me to portretin tënd.. portretin tënd


         C
Një ditë që bosh vjen
       G
Dhe un nuk jam me ty
       Am
Një ditë që koha s'kthen
        F
Dhe un të dua ty
      Am
Për mua je ti 
         G
Nuk ka më tjetër vend
  F
joooooRistmi pak i nderlikuar por po te degjoni kengen kapet shpejt
Nga Marlind Parllaku
Добавлено: 06.12.2013
Другие материалы по этой песне:
 • Аккорды и текст

Страница создана 06.12.2013
http://primanota.ru/misc-unsigned-bands/veda-ademi-koha-skthehet-chords.htm
Привет, Гость.
Предлагаем пройти революционный курс по гитаре.
Подарок от PrimaNota.Ru, забирай!