PrimaNota.ru - самый крупный в мире бесплатный архив песенных текстов, аккордов, табулатур и нот


Flori Mumajesi - Nallane - аккорды и текст, видео

Регистрация Запомнить меня
Войти через:  Facebook Google Twitter Vk Yandex Mail.ru

Flori Mumajesi - Nallane - аккорды и текст, видео

Печатать
Просмотров: 104
Новый альбом группы 'Черный Кузнец' по культовому сериалу 'Сверхъестественное'!
Nallane
Flori Mumajesi
    Cm
Ke vesh nallane 
  D         Gm
dhe bo filozofi nëpër mihane 
          Cm
nëse ke menu se mu m'nale... 
 D          Gm
mu nuk m'nalin dot 40 si ty 
m'vjen keq për ty 
    Cm
Hilet i bone 
 D            Gm
dhe në fund ja fute vetes tane
            Cm 
nëse ke menu se cool u bone 
 D
shumë ti ke gabu jo 
Gm
Mos u merr me mu joo 

Refreni:
Cm
Ta du shumë mamin 
D
Mamin ta du shumë ooo
Gm 
Respekt për mamin 
Po për ty respekt jo 
Cm
Pyete pak mamin 
D
se dhe ajo m'do oo 
Gm
Ça do thotë për mu 
Ça ça do thotë për mu 

Cm - D - Gm (single strum)

    Cm
Sa keq u bone 
 D              Gm
dhe sa shpejt e nxorre ftyrën taneee
              Cm 
gjakun tënd të kuq të zi e bannne 
  D             Gm
pse të djeg për mu kaq shumë se di 
po kush je ti 
    Cm
A thu ça bone 
  D            Gm
kur u bone ti me dhon leksione 
              Cm
më mirë rruje nerin e shpis ton'e 
 D
mos u merr me mu jo 
Gm
mos u merr me mu 

Refreni:
Cm
Ta du shumë mamin 
D
Mamin ta du shumë ooo
Gm 
Respekt për mamin 
Po për ty respekt jo 
Cm
Pyete pak mamin 
D
se dhe ajo m'do oo 
Gm
Ça do thotë për mu 
Ça ça do thotë për mu 

Cm - D - Gm (single strum)
Добавлено: 23.04.2016
Другие материалы по этой песне:
 • Аккорды и текст

Страница создана 23.04.2016
http://primanota.ru/flori-mumajesi/nallane-chords.htm
Привет, Гость.
Предлагаем пройти революционный курс по гитаре.
Подарок от PrimaNota.Ru, забирай!