PrimaNota.ru - самый крупный в мире бесплатный архив песенных текстов, аккордов, табулатур и нот


Elita 5 - Me Fal - аккорды и текст, видео

Регистрация Запомнить меня
Войти через:  Facebook Google Twitter Vk Yandex Mail.ru

Elita 5 - Me Fal - аккорды и текст, видео

Печатать
Просмотров: 181
Новый альбом группы 'Черный Кузнец' по культовому сериалу 'Сверхъестественное'!
Me Fal
Elita 5
Elita 5 - Me fal

Am
Nëse fjalët s'kanë kuptim 
G
më e mirë është heshtja
Dm     F
Nëse loti është i rem 
Am
njësoj është dhe buzëqeshja 
Am
Nëse fati asnjëherë 
G
nuk na ndan as na bashkon 
Dm      F    G      Am
sot e përgjithmonë,ka dicka që nuk ndryshon (2x) 

ref: 
  Am   Dm    Am
Më fal, të lutem më fal 
   Dm    F
që nga vetja s'të ndaj 
   G      Am
ti e di se jam pa faj. 
  Am   Dm    Am
Më fal, të lutem më fal 
    Dm      F
që nuk mundem të ndryshoj 
  G      Am
të jetoj e tët harroj. 

Am             G
A ka mbetur gjë në jetë që se kam bërë për ty, 
  Dm       F       Am
a po ndoshta ndjen dicka që mua sma thua drejt në sy. 
Am              G
Sikur lotët e gjithë botës të takohen në një vend 
Dm        F   G     Am
prap nuk mund ta thonë dashuria sa dhemb 
Dm       F   G     Am
jo nuk mund ta thonë dashuria sa dhemb 
      Am   Dm  Am  Dm  F  G
Të lutem më faaaal, aaaah aaah aah aaah aa
 Am
h aaah


ref: 
  Am   Dm    Am
Më fal, të lutem më fal 
   Dm    F
që nga vetja s'të ndaj 
   G      Am
ti e di se jam pa faj. 
  Am   Dm    Am
Më fal, të lutem më fal 
    Dm      F
që nuk mundem të ndryshoj 
  G      Am
të jetoj e tët harroj. 
  Am   Dm    Am
Më fal, të lutem më fal 
    Dm      F
që nuk mundem të ndryshoj 
  G      Am
të jetoj e tët harroj. 
Добавлено: 08.12.2015
Другие материалы по этой песне:
 • Аккорды и текст

Страница создана 08.12.2015
http://primanota.ru/elita-5/me-fal-chords.htm
Привет, Гость.
Предлагаем пройти революционный курс по гитаре.
Подарок от PrimaNota.Ru, забирай!