PrimaNota.ru - самый крупный в мире бесплатный архив песенных текстов, аккордов, табулатур и нот


Elita 5 - Cmendem - аккорды и текст, таба, видео

Регистрация Запомнить меня
Войти через:  Facebook Google Twitter Vk Yandex Mail.ru

Elita 5 - Cmendem - аккорды и текст, таба, видео

Печатать
Просмотров: 214
Новый альбом группы 'Черный Кузнец' по культовому сериалу 'Сверхъестественное'!
Cmendem
Elita 5
ELITA 5 CMENDEM


Bm        A 
edhe sonte jetoj me plagen e vjeter 

Em       G
ndoshta dhimbja do pushoj 
 
          F#m
do't pushoj ne boten tjeter 

    Bm
dikur do ta dua dike 

A
por asnjeher si dike dikur 

Em
at qe zoti sma dha 

G           Bm   
nga njerezit se kerkoj kure Bridge:

G     A     Bm
do te pres si heren e pare 

G     A     Bm
un jam lot qe nga syte e tu jam ndare 

G     A     Bm
nese vdes heshtja do te flas 

F#m
kur shkoj dhe shikimet treten 

Em   G   Bm 
dhe ne tek ti mbeten Chorus:

   E5  (F#5)  G5       D5      
e kerkoj nje shpirt qe ndarja e ka vra 

         A5   B5
dhe mundohem ti tregoj se cmendem 

 (C#5)  D5      A5
ne kete bote te verber cmendem 

    G5  F#5  E5
qe sjam dikush tjeter


F#5 E5 F#   E5 F#5 G5      D5      
e kerkoj_______ nje qe ndarja e ka vra 

         A5   B5
dhe mundohem ti tregoj se cmendem 

 (C#5)  D5      A5
ne kete bote te verber cmendem 

    G5  F#5  E5
qe sjam dikush tjeter

D5
huu uuu shkoo


Solo niher edhe e njejta perseritet..
Добавлено: 18.05.2012
Другие материалы по этой песне:

Страница создана 18.05.2012
http://primanota.ru/elita-5/cmendem-chords.htm
Привет, Гость.
Предлагаем пройти революционный курс по гитаре.
Подарок от PrimaNota.Ru, забирай!