PrimaNota.ru - самый крупный в мире бесплатный архив песенных текстов, аккордов, табулатур и нот


Blerina Matraku - Laja Laja - аккорды и текст, видео

Регистрация Запомнить меня
Войти через:  Facebook Google Twitter Vk Yandex Mail.ru

Blerina Matraku - Laja Laja - аккорды и текст, видео

Печатать
Просмотров: 197
Новый альбом группы 'Черный Кузнец' по культовому сериалу 'Сверхъестественное'!
Laja Laja
Blerina Matraku
INTRO: Bm G D A

Bm        G
Laja laja laja me lotë
       D
laja Laja më kot
         A
Sot nuk jam më e fortë

Bm         G
Laja Laja me lot në sy
       D
Laja laja për ty
        A
Pse nuk je më aty

   Bm
Sa i ftohtë
   G
Sa i ftohtë
     D
është një lot
       A
pa ty në këtë botë

    D           A
Do t'i lutem natës një yll të bjerë
    G            Bm
Sytë e tu dua t'i shoh dhe një herë!
    D          A
Shpirti im pa ty nuk gjen më shërim
    Em       Bm
zbrit e fshije ti lotin tim
  D
oh, ati im

Laja laja me lotë
Fjalët që s'mi the dot
Sa vështirë kam sot
Laja laja më kot
Zemra nuk i mban dot
Sa pëshon sot një lot
Добавлено: 16.05.2012
Другие материалы по этой песне:
 • Аккорды и текст

Страница создана 16.05.2012
http://primanota.ru/blerina-matraku/laja-laja-chords.htm
Привет, Гость.
Предлагаем пройти революционный курс по гитаре.
Подарок от PrimaNota.Ru, забирай!